Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał.  Burmistrz Wiesław Ordon, oraz kandydaci na radnych z komitetu „Wasz Samorząd” na dzień dzisiejszy zaplanowali spotkanie wyborcze z mieszkańcami miasta. Spotkanie się odbyło, ale… bez mieszkańców.

Oczywiście stwierdzenie „nikt nie przyszedł” i „bez mieszkańców” jest uogólnieniem, ponieważ jak widać na załączonym zdjęciu, sala nie jest całkowicie pusta.  Jednak frekwencja – co tu dużo mówić –  nie poraża.   W tej luźnej atmosferze przedstawiono sylwetki kandydatów (osoby siedzące na krzesłach po lewej stronie sali), oraz plany i zamierzenia na kolejną kadencję.

Powyższe spotkanie było jednym z cyklu przed wyborczych spotkań jakie organizuje z mieszkańcami KWW „Wasz Samorząd”.  Pozostałe odbyły się lub odbędą w dębskich osiedlach i sołectwach.

35 KOMENTARZE

  • To że jest jedynym kandydatem, nie oznacza że zostaje z automatu burmistrzem. Na karcie wyborczej będziesz miał opcje – „TAK” i „NIE” dla Wiesława Ordona. Musi uzyskać minimum 50% poparcia by ponownie zostać burmistrzem. Tak więc wszystko w rękach wyborców.

 1. Jakby było co wypić i zakąsić to by i ludzie byli. Słabo panie Wiesławie. Konkurenta się pozbyłeś, startujesz sam i jak widać się nie starasz o poparcie. Dziwi mnie tylko, że nawet wasze rodziny nie przyszły, żeby was posłuchać, zobaczyć i wspierać. Hmmm chociaż już mnie nie dziwi. Wasze rodziny was znają i wiedzą, że nie warto było przychodzić?

 2. Buach ach ha ha ha ale lipa. No ciekawie się zapowiada. Buach ach ha ha brutalna kampania naciągania rzeczywistości mieszkanie plus upadło, droga przy szpitalu dramat, pomoc szpitalowi dramat, budowa schodów wiaty i podjazd dla niepełnosprawnych – niepotrzebny 4 lata odciągania kanalizacji w Alfredówce 2 lata odciągania budowy remizy w Jadachach 3 lata przesówania szkół w obrębie Alfredówka Tarnowska Wola Rozalin, odciąganie 4 lata budowa placu zabaw w Chmielowie, uha ha ha ha i tak co 4 lata była ha ha ha

  • Za wczas bym się nie cieszył !
   To że w mieście nikt nie przyszedł na wiec Wiesława jeszcze nie świadczy o wygranej w wyborach !
   Bardzo ładnie mieszkańcy uczynili dając Wiesławowi pstryczka w nos nie przychodząc na jego wiec wyborczy !
   Kubeł zimnej wody czasem sie przydaje. 🙂

  • Brak Rzeszowa i Kolbuszowej swiadczy ze poparcie dla Ordona zmalalo do ZERA

 3. Uważam że to już koniec radnych Ordona. To jest niewytłumaczalne jak ludzie wybierają w kółko te same osoby! Głosujcie na nowych, młodych a przede wszystkim takich którzy coś w tym mieście próbują robić społecznie bo tylko z nich będzie pożytek.

 4. Jeśli teraz zagłosujecie na tak i on zostanie burmistrzem to będzie się baaaardzo mścił na mieście. Ten typ tak ma. Głosujcie na nie. I jeszcze jedno! Nie wybierajce radnych z jego ekipy. Wybierzcie ludzi którzy będą patrzeć mu na ręce.

 5. To sie mu nalezalo , 21 nalezy mu dolozyc kopem w tylek i z przydupasami won ,12 lat obiecanek i buty jest wystarczajaco

  • najlepszym z tego spotkania to był występ dzieci które śpiewały naprawdę ładnie !!! i tyle

  • Ludzie nie przyszli, bo się za niego wstydzić muszą, w jaki to cwany i przebiegły sposób pozbył się rywala. Ale on ma to gdzieś, staje z otwartą przyłbicą przed pustą salą, bo słowo honor nie ma dla gościa żadnego znaczenia.

  • Gdyby mial HONOR, oj gdyby mial Honor to by sie po tej kompromitacji wycofal i oddal wybor Burmistrza w rece Nowej Rady, ale my tu mowimy o Honorze u Ordona, rozmieszylem sie do lez

 6. „To jest miś na skalę naszych możliwości. Co on robi? On otwiera oczy niedowiarkom. I to nie jest nasze ostanie słowo!”

  I tak „Długi” przejdzie. Każdy mocny w fotelu zza klawiatury, a d..py do urny nie ma komu ruszyć.

  Jak dbasz – tak masz.

  • Ma rację internauta @miki.Mieszkańcy naszej pipidówki potrafią ujadać za plecami.Natomiast w bezpośrednim kontakcie to ścisną swoje pośladki że pomiędzy nich żyletki nie włożysz.
   W.Ordon wygra kolejny raz,nie ma co się łudzić że będzie inaczej.
   Pamietacie ostatnie wybory?Pamiętacie!Mimo wytykania W.Ordonowi wielu błędów iniedociągnięć przez kontrkandydata do fotela burmistrza M.Ostapko wyborcy poszli jak owce na rzeź i obecny burmistrz wygrał wybory z miażdżącą przewagą.Tak i teraz będzie,nie inaczej.A te kilka osób na tym forum,usiłujących przekonać mieszkańców do głosowania na NIE na W.Ordona to pestka,mogą sobie dalej prowadzić wojenkę,próżny ich trud.

  • W dodatku będzie się mścił, jak na tych z ul. Sikorskiego (od wieży ciśnień do torów), gdzie stan asfaltu urąga wszelkich normom przy nieograniczonych możliwościach płożenia nowego dywanika!!!!!!!! Bo niektórzy (?)ośmielili się mu sprzeciwić i mieć inne zdanie.

  • O to to to
   Tyle ludzi tamtędy chodzi z kijkami, jeździ na rowerach, w razie wypadku w okolicach skrętu na Nisko jeździ objazdem a tu taka dziurawizna jak chyba nigdzie

   Wstyd

   I gdzieś mam czy to droga gminna czy powiatowa czy jeszcze inna.
   Jakoś wójtowi z Majdanu udało się z drugiej strony torów drogę poprawić

  • Zapewne chodzi ci o ul.Majdanska,21 pazdziernika bedziesz mogl sie odwdzieczyc.

  • Mialem sen straszny sen, snilo mi sie dzisiaj ze Ordon dostal 7224glosow na nie, a jego przydupasy zostali poszadkowani jak kapusta

 7. Wystarczy zadać proste pytanie -> dlaczego nie mamy kontrkandydata w wyborach na burmistrza, nawet takiego bezpartyjnego? A odpowiedź jest bardzo prosta – kto chciałby zarządzać tak zadłużoną gminą, gdzie nawet na koniec kadencji zaciąga się kolejne zobowiązania. Przecież kto by nie przyszedł to od razu na starcie nie miałby żadnego pola do „trafionych inwestycji”, zagospodarowania itp. bo niby za jakie pieniądze ( no chyba, że za kolejne kredyty. Można tylko powiedzieć, że musiałby się chyba znaleźć podobny gość do Biedronia ( nie patrzmy tu na jego orientacje), który potrafił w większości oddłużyć Słupsk a pomimo ogromnego zadłużenia jeszcze inwestować i zmieniać miasto przy pomocy środków z UE.

  • Nie chodzi o kredyty, tylko o blamaż kontrkandydata. W tych warunkach zawsze katabasy napuszczą moherów, a te pójdą i zagłosują pod dyktando. To widać, słychać i czuć. Tylko tej Partity szkoda i tej piosenki….o Naszym Mieście.

  • Ludzie glosujcie na tak,bo inaczej nie bedzie zrownowazonego rozwoju gwarantowanego przez ordona , on zaprojektuje a przydupasy jego klepna na ten cel nowy kredyt i bedzie jak bylo przez 5 lat

 8. Dziękuję Panu Ryszardowi Szostakowi za doprowadzenie do zakazu sprzedaży alkoholu po godzinie 22.00. Dobrze, że chwali się Pan tym w swojej ulotce. Dość picia alkoholu na Zakładach i Mickiewicza. Niech się leczą pijaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here