21 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe, w których będziemy mogli głosować na kandydatów do rady miasta, rady powiatu tarnobrzeskiego, oraz sejmiku wojewódzkiego. Będziemy również mogli ocenić urzędującego burmistrza opowiadając się za opcją TAK lub NIE. Wiele osób nie wie jeszcze gdzie znajduje się właściwy dla ich osiedla lokal wyborczy, dlatego też postanowiliśmy przygotować niniejszy artykuł. 

Poniżej znajduje się wykaz ulic oraz adres lokalu wyborczego, w którym będziecie mogli Państwo głosować. Zwróćcie Państwo uwagę, że dawna SP nr 1 nosi obecnie nazwę SP nr 2 stąd też mimo, iż w tabeli dwukrotnie pojawia się Szkoła Podstawowa nr 2 to jednak nie jest to ten sam budynek.  Jeden obiekt znajduje się na ulicy Leśnej a drugi na ulicy Reja. Podkreśliliśmy to czerwoną strzałką.

 

11 KOMENTARZE

 1. Patrzcie jaki wałek! Chyba specjalnie zrobili lokal do głosowania dla zakładów na drugim końcu miasta czyli w dwójce podstawówce. Łaskawca Ordon i ta jego rada miejska i tak okazała wielkie serce, że nie ustalili zakładnikom lokalu wyborczego na porębach. Jeśli się wam wydaje że tym mykiem pozbędziecie się głosów zakładów to się grubo mylicie. Przejdę ten szmat drogi nawet na największym kacu!!! Wzywam wszystkie bloki Kościuszki do głosowania na nie dla Ordona i do głosowania na radnych którzy nie idą z Ordonem: albo na Maćkowiaka albo na Grzęde.

 2. Widać, że wszystko zrobione po to aby do wyborów poszło samo Mickiewicza, gdzie mieszka kandydat na radnego od Ordona, czyli niejaki p. Szostak. Natomiast mieszkańcy hoteli na zakładach nie dotrą do lokalu wyborczego bo albo nie będą wiedzieli gdzie, albo stwierdzą, że za daleko. Jeśli Kościuszki da się w ten sposób wyru…ać to znaczy, że zasłużyliście. Ludzie weźcie sprawy w swoje ręce i nie bądźcie chłopcem do bicia. W niedzielę 21 października idźcie na wybory i pokażcie panom Ordonowi i Szostakowi, że takie zagrywki to nie z wami. Macie tam Grzędę, macie tam Maćkowiaka. I skreślajcie Ordonowi na NIE.

  • Mój typ to Grzęda. Nie będzie się cykał Ordona i nie idzie dla hajsu bo tego mu nie brakuje. Ordon nie zniesie widoku Grzędy w radzie miasta i będzie go ten widok baaaardzo bolał na każdej sesji. Taki mój typ. NIE dla Ordona i TAK dla Grzędy 🙂

  • Racja! p.Grzeda nie idzie dla pieniędzy wiec zagłosuje na Niego:) a co do pana Szostaka , On nic nie zrobił w tym okręgu i nic nie zrobi. Na mickiewicza lampy ( słupy oswietleniowe) maja ćwierć wieku, o chodniku z miasta na zakłady nie wspomne( pewnie pamieta budowe technikum ), mostki na bystrzyku sie sypią,brak drugiego dojazdu do SP2… także moj głos na GRZĘDE!

  • Ktoś rozprowadza ulotki z głosowaniem na NIE dla Ordona. Czego taka cisza na portalu.
   Przecież to godne pochwały.

 3. Dziękuję Panu Ryszardowi Szostakowi za doprowadzenie do zakazu sprzedaży alkoholu po godzinie 22.00. Dobrze, że chwali się Pan tym w swojej ulotce. Dość picia alkoholu na Zakładach i Mickiewicza. Niech się leczą pijaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here