W łazience dla niepełnosprawnych w budynku przystanku autobusowego (dworca) przy ulicy Rzeszowskiej oraz w łazience na II piętrze budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Rzeszowskiej 3 w Nowej Dębie zamontowano ścienne przewijaki dla niemowląt.

Przewijak to składana poziomo solidna konstrukcja z wysokiej jakości, antybakteryjnego polietylenu HDPE w kolorze kremowej bieli. Łatwo rozkładany przy użyciu jednej ręki na zawiasach ze stali, posiada dwa uchwyty na zawieszenie torby, regulowane pasy zabezpieczające zapobiegające wypadnięciu dziecka w chwili, gdy schylamy się do torby, specjalnie wyprofilowany wklęsły kształt, dwudzielny pojemnik na chusteczki nawilżone i suche lub ewentualnie podkłady.

Użyty materiał zapewnia ochronę przeciwbakteryjną, zatrzymując rozwój bakterii oraz zapobiega powstawaniu zapachów i plam. Wyprodukowany jest zgodnie z globalnymi regułami i normami bezpieczeństwa: ASTM, ADA, FDA i EN. Przewijaki spełniają normy EN12221:2008+A1: 2013,EN12221-2: 2008, EN71-3:2013, dyrektywa 2009/48/EC – a wszystko po to, aby ułatwić bezpieczne i komfortowe przewinięcie dziecka.

/UMiG

3 KOMENTARZE

  1. po co w Urzędzie przewijak,jeszcze na drugim piętrze? Z wózkiem nie da się wejść,windy nie ma ,to i dzieci nie zabiera się do Urzędu, zwłaszcza takich małych.Nawet na pocztę nie pójdziesz bo musisz dziecko zostawić w wejściu do Urzędu, przy schodach gdzie wszyscy chodzą. Ten budynek jest mało przyjazny dla mamy z dzieckiem, przewijak nic nie załatwia.A jak już dziecko weźmiesz na ręce, to wózka nie ma gdzie zostawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here