W Nowej Dębie w hali widowiskowo – sportowej Zespołu Szkół Nr 2 z udziałem 8 najlepszych drużyn dziewcząt i 8 najlepszych drużyn chłopców rozegrany został finał wojewódzki Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich) w badmintonie.
W zawodach tych bardzo dobrze spisały się zespoły dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie. Drużyna dziewcząt grająca w składzie: Beata  Mycek, Natalia Róg i Zofia Tomczyk wywalczyła drugie miejsce, srebrny medal i tytuł drużynowego wicemistrza Podkarpacia szkół średnich. Drużyna chłopców grająca w składzie: Rafał Lejko i Patryk Róg wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal. Zawody jak podkreślali wszyscy uczestnicy i obserwatorzy stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Warto w tym miejscu również nadmienić, że był to już kolejny finał, który nieprzerwanie od ponad 15 lat od chwili rozpoczęcia tych rozgrywek odbywa się z dużym powodzeniem w Nowej Dębie.
Na zdjęciach drużyny dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie po ceremonii dekoracji w hali sportowo – widowiskowej Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here